Обробка граніту

Зважаючи на те що граніт є однією з найбільш щільних і твердих порід камню, його обробка є доволі трудомістким процесом. Для полегшення і підвищення ефективності праці в обробці граніту використовують алмазний інструмент.

Алмазний інструмент дозволяє найбільш точно і швидко виконувати обробку граніту. Для прикладу при обробці прямих поверхонь граніту використовують алмазні торцеві фрези різних діаметрів та грануляцій. В свою чергу для надання торцям виробів із граніту певного профілю використовують фасонні фрези відповідних профілів.

Компанія «GranitLion» пропонує широкий асортимент алмазного інструмента для обробки граніту, а семе: торцеві фрези (ФАТ), фасонні алмазні фрези, полірувальні та шліфувальні круги (диски), алмазні бруски та фрези для різьби по граніту (бурчики).

Будучи виробником якісного алмазного інструменту в галузі будівництва і каменеобробки, запрошуєм Вас до взаємовигідної співпраці і пропонуєм широкий асортимент алмазного інструменту різних форм та розмірів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Географія поставок алмазного інструменту для обробки граніту: Україна, Польща, Росія, Білорусь та інші країни СНД.


Алмазний інструмент купити

Приймаємо замовлення за телефонами:
+38 097 744 13 66 / +38 066 744 13 66 / +38 073 744 13 66
або за допомогою нижче наведеної форми:

Відправити заявку:

Ваше ім'я:
Please type your full name.

Телефон:(*)
Invalid Input

Повідомлення:
Invalid Input

P.S. Граніт являє собою магматичну гірську породу зернистої структури, яка і дала назву каменю: у перекладі з італійської, «granum» означає «зерно». Близько 60% породи становить польовий шпат - ортоклаз і плагіоклаз, 20-30% припадає на кварц, а все інше - біотит, мусковіт і іноді рогова обманка. Граніт - дуже щільний і важкий: його об'ємна маса становить 2,6-2,7 т/м3, а загальний об'єм пор не перевищує 1,5% від загального. Низьке водопоглинення визначає погодостойкость цього каменю: навіть суворі кліматичні умови не здатні нашкодити виробам з нього. Висока міцність при стисненні - від 1400 до 2500 кгс/см2 забезпечує довговічність граніту.

Сайт розроблений студією «Ета Дизайн»